Oferta prenumeraty 2024

Roczna prenumerata Notatnika Literackiego (NL) zakupiona do końca 2023 roku kosztuje tylko 114 zł brutto i w jej ramach zobowiązujemy się w roku 2024 wysłać do państwa trzy zeszyty:

1. W marcu nr 2 NL. Cena egzemplarzowa – 29 zł
2. W czerwcu numer podwójny NL nr 3/4. Cena egzemplarzowa – 41 zł
3. W grudniu nr 5 NL. Cena egzemplarzowa – 29 zł.

Koszt prenumeraty to suma cen egzemplarzowych czterech numerów oraz częściowe koszty wysyłki (po 5 zł za jedną przesyłkę).

CO DAJE PRENUMERATA?
Przede wszystkim gwarancję, że każdy numer pisma trafi do prosto Pani/Pana domu, bez względu na to, jak często bywa Pani/Pan w dobrze zaopatrzonych salonach prasowych. Sieć dystrybucji prasy skurczyła się w ostatnich latach o ponad połowę i przegapić kolejny numer jest bardzo łatwo. Prenumerata jest rozwiązaniem problemu z dostępnością.

Po drugie – gwarancję ceny. Wszyscy doskonale wiemy, jak szybko zmieniają się warunki ekonomiczne. W tempie zastraszającym drożeje papier, ceny usług i w ogóle wszystko drożeje. Nie możemy być dziś pewni, jaka będzie cena Notatnika Literackiego pod koniec bieżącego roku. Ale mamy pewność, że prenumeratorzy nie zapłacą ani złotówki więcej za zamówione dziś numery.

Po trzecie wreszcie, prenumerując Notatnik Literacki, będzie Pani/Pan wspierać polską kulturę – chcemy by Notatnik Literacki był ostoją kultury wysokiej w zalewie tekstów optymalizowanych dla wyszukiwarek, w morzu wydawnictw błahych i goniących za tanią sensacją. Liczne grono prenumeratorów ułatwi nam publikowanie tekstów najpoważniejszych autorów i nadanie im odpowiedniej do ich rangi oprawy edytorskiej.

Regulamin prenumeraty.

Posłuchaj naszych podcastów na Spotify

Regularnie publikujemy nagrania ze spotkań z autorami i rozmowy o książkach

Przejdź

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych aktualności i numerów Notatnika Literackiego, zostaw swój adres.

Twój e-mail został zapisany